Özellikli Ameliyatlar

Burun Estetiği (Septorinoplasti, Rinoplasti)

Mesela kimse büyük eğri bir burundan hoşlanmaz, her insanın burnu gibi kendi burnumuzun da orta hatta olmasını, ne büyük ne de küçük olmasını isteriz. Ama ne yazık ki bazı insanlar bu konuda biraz şanssız doğmuş.

Devamı

Endoskopik Sinüzit Ameliyatı

Sinüzit baş ağrısı, burun tıkanıklığı, geniz akıntısı ve bazen de burun kanamasıyla kendini gösteren yaygın bir hastalıktır. Önceleri ağız içinden kesiler yapılarak yapılırdı

Devamı

Lazerli Burun Ameliyatı

Burnun asli vazifesi nefes almamızı sağlamaktır. Bunu yaparken alınan havanın ısıtılması ve nemlendirilmesi de yapılmış olur. Bu ısıtma ve nemlendirme işlemi burnun içinde var olan konka dediğimiz etler sayesinde olmaktadır.

Devamı

Tamponsuz Burun Ameliyatı

İnsan burnu yaratlış itibarıyla mucizevi bir yapıya sahiptir. Hiç kuşkusuz en temel parçalarından biri de nazal septum dediğimiz burnun iki deliğini birbirinden ayıran kemik ve kıkırdak yapıdır.

Devamı

Lazerli Göz Yaşı Kanalı Ameliyatı

Gözyaşı, ince kanallar ile gözyaşı kesesine, oradan da gözyaşı kanalı üzerinden burun boşluğuna akar. Kanal tıkanıklığı, gözyaşının göz yüzeyinde birikmesine ve gözden dışarı taşarak yanaklardan aşağıya akmasına neden olur.

Devamı